Telefon: +90 532 393 91 62
Kemer Yat Turu

Sunset Turu

Antalya'nın büyülü kıyılarına gün batımının eşsiz dokunuşunu yaşamak üzere yelkenleri açıyoruz. Cennet Koyu ve Kiriş Koyu'nun sakin suları ve huzur dolu atmosferiyle güzellikleri keşfetmeye hazır mısınız?


Cennet Koyu: Rüyaların Gerçekle Buluştuğu Nokta


Gün batımı turumuzun ilk durağı, adını hak eden Cennet Koyu. Bu koy, berrak suları ve muhteşem manzarasıyla sizi karşılıyor. Yatımızın güvertesinden günün son ışıklarıyla dans eden denizi izlerken, rüyalarınızın gerçekle buluştuğunu hissedeceksiniz. Cennet Koyu, gün batımının büyüsünü en iyi hissedeceğiniz özel bir nokta.

Kiriş Koyu: Huzurun İncisi


Cennet Koyu'nun büyüsünden ayrıldıktan sonra rotamızı Kiriş Koyu'na çeviriyoruz. Burası, gün batımının kızıllığı ile muhteşem bir atmosfere bürünüyor. Yatın güvertesinde oturup denizin sakin ritmine ayak uydururken, huzurun ve dinginliğin tadını çıkaracaksınız. Kiriş Koyu, doğanın şefkatli kollarında günün son anlarını yakalamak için ideal bir seçenek.

Kemer Yat Turu Kiriş Koyu
Kemer Yat Turu Cennet Koyu

Antalya'nın Güzelliğini Gün Batımında Keşfedin!


Antalya'nın eşsiz güzelliklerini gün batımının büyüsüyle birleştiren bu turumuzla sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız. Cennet Koyu ve Kiriş Koyu'nun romantizmi ve huzuru iç içe geçen manzaraları ile güne veda etmek unutulmaz bir deneyim sunacak.


Sunset turlarda tek rota seçme hakkınız vardır.*

Doğanın büyüsü ve tarihin dokusu iç içe geçtiği bu turda, anılarınıza unutulmaz anılar eklemek için sabırsızlanıyoruz.
Rezervasyon yapmak veya daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin!

Mavi Deniz Yachting