Telefon: +90 532 393 91 62

Hakkımızda

Mavi Deniz Yatçılık olarak, Antalya'nın Kemer bölgesinde deniz tutkunlarına eşsiz deneyimler sunuyoruz. Özenle tasarlanmış Lusca, Destiny ve Chayka özel motoryatlarımız ve Kemer-1, Kemer-2 ve Yasemen adlı üç tur teknesi ile deniz severleri unutulmaz turlara davet ediyoruz.

Her bir yat ve tekne ile özel etkinliklerden aile tatillerine kadar geniş bir yelpazede deneyimler sunarak sizlere rüya gibi anlar yaşatıyoruz. Lüksün ve konforun bir araya geldiği teknelerimiz, denizde geçirdiğiniz her anı unutulmaz kılmak için tasarlandı. Profesyonel ve deneyimli ekibimiz sayesinde güvenli ve keyif dolu bir yolculuğa çıkacaksınız. Özel organizasyonlarınız için de hizmetler sunuyoruz.

Antalya'nın sakin koylarından turkuaz sularına kadar geniş bir coğrafyada, deniz tutkunlarının hayallerini gerçeğe dönüştürmekteyiz. Yüksek kaliteli hizmet anlayışımız ve göz alıcı deniz manzarası eşliğinde, Mavi Deniz Yatçılık olarak her seyahatinizi unutulmaz bir maceraya dönüştürmek için buradayız. Sizleri bekliyoruz.