Telefon: +90 532 393 91 62
Kemer Yat Turu

Phaselis Turu

Antalya'nın benzersiz güzelliklerini keşfetmek üzere tura çıkmaya hazır mısınız? Antalya Kemer Marinadan başlayarak sizleri unutulmaz bir yolculuğa davet ediyoruz. Phaselis, Cennet Koyu ve Kiriş Koyu'nun büyüleyici rotası ile hayallerin ötesinde bir deneyim sunuyoruz.


Bir Yolculuk Phaselis'in Tarihinde


Yolculuğumuza Antalya Kemer Marinadan başlayarak adım atıyoruz. İlk durağımız, antik çağların mistik atmosferi ile bezeli Phaselis Antik Kenti. Tarihin izlerini taşıyan bu kent, antik tiyatrosu ve tarihi kalıntıları ile sizi büyüleyecek. Yatımızı bu tarihi limanın sakin sularına demirledikten sonra, antik sütunlar arasında yürüyüş yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Geçmişle günümüzün kucaklaştığı bu özel mekanda, unutulmaz anılar biriktireceksiniz.

Bir Efsanenin İzinde: Kleopatra Koyu


Yat turumuzun ilk durağı, adını Eski Mısır Kraliçesi Kleopatra'dan alan eşsiz Kleopatra Koyu. Bu koyun incecik altın kumu, turkuaz suları ve efsanevi güzelliği sizi büyüleyecek. Yatımızın güvertesinde, Kleopatra'nın banyo yaptığına inanılan bu koyun muhteşem manzarasını izlerken zamanın nasıl geçtiğini unutacaksınız. Antik efsanelerle bezeli bu koy, unutulmaz anılarla dolu bir mola sunuyor.

Kemer Yat Turu Kleopatra Koyu
Kemer Yat Turu Cennet Koyu

Cennet Koyu: Huzur ve Doğanın Dansı


Phaselis'in büyülü dünyasından ayrıldıktan sonra rotamızı Cennet Koyu'na çeviriyoruz. Adını hak eden bu koy, kristal berraklığındaki suları ve huzur dolu atmosferiyle sizi karşılıyor. Yatımızın güvertesinde, Akdeniz'nin masmavi sularını izlerken kendinizi yeniden keşfedeceksiniz. Cennet Koyu, doğanın kollarında huzur bulmanız için ideal bir kaçamak noktası.


Kiriş Koyu: Eşsiz Güzelliğin Son Durağı


Cennet Koyu'nun büyüsünden sonra rotamızı Kiriş Koyu'na çeviriyoruz. Bu koy, sakinliği ve doğanın kucaklayıcı güzellikleri ile sizi sarıp sarmalayacak. Yatımızı bu huzur dolu limanın sularına demirledikten sonra, günbatımının muhteşemliğini doyasıya yaşayabilirsiniz. Kiriş Koyu, unutulmaz anılara tanıklık edeceğiniz bir liman.


Kleoatra Koyu'na sadece tam gün turumuzda gidilmektedir.*

Doğanın büyüsü ve tarihin dokusu iç içe geçtiği bu turda, anılarınıza unutulmaz anılar eklemek için sabırsızlanıyoruz.
Rezervasyon yapmak veya daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin!

Mavi Deniz Yachting