Telefon: +90 532 393 91 62
Kemer Yat Turu

Ceneviz Turu

Eşsiz güzelliklere sahip Antalya'nın sırlarını keşfetmek üzere yelkenleri açıyoruz. Antalya Kemer Marinadan hareket ederek, sizi unutulmaz bir yolculuğa davet etmek istiyoruz. Ceneviz Koyu, Sazak Koyu, Kleopatra Koyu ve Cennet Koyu'nun eşsiz rotası ile hayatınızın en özel anlarını yaşayacaksınız.


Ceneviz Koyu: Tarih ve Doğanın Buluşması


Yat turumuzun ilk durağı, tarih ve doğanın mükemmel uyumunu yansıtan Ceneviz Koyu. Antik dönemlere tanıklık eden kalıntılarla çevrili bu koy, sakin suları ve huzur dolu atmosferi ile sizi kucaklıyor. Yatınızın güvertesinde otururken, tarihle iç içe geçen manzarayı izlemek gerçekten büyüleyici. Ceneviz Koyu, unutulmaz anılarla dolu bir başlangıç sunuyor.

Sazak Koyu: Doğanın Kucağında Huzur


Ceneviz Koyu'ndan sonra rotamızı Sazak Koyu'na çeviriyoruz. Bu koy, doğanın dinginliği ve berrak suları ile sizi karşılıyor. Yatınızın güvertesinde, Akdeniz'nin mavisiyle yeşilin uyumunu izlerken kendinizi yeniden keşfedeceksiniz. Sazak Koyu, huzur ve doğanın şefkati ile dolu bir mola noktası.

Kemer Yat Turu Sazak Koyu
Kemer Yat Turu Kleoatra Koyu

Kleopatra Koyu: Efsanevi Güzellik


Sazak Koyu'nun huzurundan ayrıldıktan sonra rotamızı Kleopatra Koyu'na çeviriyoruz. Bu eşsiz koyun incecik altın kumu ve turkuaz suları sizi büyüleyecek. Yatın güvertesinde, tarihin efsanevi figürü Kleopatra'nın ayak bastığına inanılan bu koyun manzarasını izlerken kendinizi rüyada gibi hissedeceksiniz. Kleopatra Koyu, unutulmaz anılara sahip olmanız için ideal bir mekan.


Cennet Koyu: Rüyalar Gerçek Oluyor


Kleopatra Koyu'nun büyüsünden sonra rotamızı Cennet Koyu'na çeviriyoruz. Bu koy, adını hak eden berrak suları ve huzur dolu atmosferi ile sizi kucaklıyor. Yatınızın güvertesinde, denizin ve gökyüzünün mükemmel uyumunu izlerken gerçek anlamda dinleneceksiniz. Cennet Koyu, rüyalarınızı gerçeğe dönüştürecek bir liman.


Kleopatra ve Cennet Koyu'na sadece tam gün turumuzda gidilmektedir.*

Doğanın büyüsü ve tarihin dokusu iç içe geçtiği bu turda, anılarınıza unutulmaz anılar eklemek için sabırsızlanıyoruz.
Rezervasyon yapmak veya daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin!

Mavi Deniz Yachting